poprzednia następna

Nowy kontrakt realizowany dla Wojewódzkiego Szpitala Wielospecjalistycznego w Lesznie

Nowy kontrakt realizowany dla Wojewódzkiego Szpitala Wielospecjalistycznego w Lesznie
poprzednia następna
Nowy kontrakt realizowany dla Wojewódzkiego Szpitala Wielospecjalistycznego w Lesznie
źródło zdjęcia: http://bip.wsz.leszno.pl/

Wspólnie z naszym Partnerem biznesowym, firmą KONSULTANT KOMPUTER Sp. z o.o, zawarliśmy umowę z Wojewódzkim Szpitalem Wielospecjalistycznym im. dr. Jana Jonstona w Lesznie.

Kontrakt został podpisany w wyniku przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego.

Kluczowym elementem przedmiotu umowy jest dostawa i wdrożenie Systemu Elektronicznego Obiegu Dokumentów i Automatyzacji Procesów wraz z integracją z systemem ERP.

Projekt obejmuje bardzo wiele procesów i obszarów biznesowych funkcjonujących w szpitalu. Zautomatyzujemy je, dzięki czemu będą one obsługiwane w pełni elektronicznie. Prace obejmą wdrożenie systemu obiegu dokumentów wchodzących i wychodzących ze szpitala, dokumentów finansowych, umów oraz dokumentów związanych z procesami zakupowymi. Procesy finansowe i zakupowe będzie spinał w spójną całość moduł budżetowania. Dostarczy on kadrze zarządzającej niezbędnych informacji controllingowych w czasie rzeczywistym. System Bosflow usprawni także komunikację wewnętrzną z pracownikami szpitala poprzez portal pracowniczy. Będzie w nim można min. złożyć wniosek urlopowy lub pobrać pasek wynagrodzenia. Bosflow zapewni również obsługę procesów związanych z zarządzaniem infrastrukturą szpitala oraz obsłuży wiele innych dedykowanych procesów funkcjonujących w organizacji.

Wszystkie wdrażane obszary i moduły mają na celu usprawnienie procesów biznesowych szpitala. Celem jest również odejście od dokumentów papierowych oraz stworzenie przyjaznego dla użytkowników cyfrowego środowiska pracy. Wierzymy, że nasze wieloletnie doświadczenie zapewni sprawną i terminową realizację kontraktu.

Wojewódzki Szpital Wielospecjalistyczny im dr. Jana Jonstona w Lesznie jest największą wieloprofilową placówką medyczną między Poznaniem i Wrocławiem. W Polsce wciąż jest niewiele placówek, które mogą poszczycić się automatyzacją procesów biznesowych i elektroniczną obsługą dokumentów administracyjnych. Po zakończeniu wdrożenia szpital w Lesznie będzie jedną z tych placówek, która w przeważającej części procedować będzie dokumenty w sposób elektroniczny. Kadra zarządzająca będzie miała bieżący wgląd w procesy realizowane w organizacji. Będzie też mogła w efektywny sposób zarządzać dokumentami i obszarem finansowym. To powinno w bezpośredni sposób przełożyć się na efektywność zarządzania kosztami szpitala.

Pozostałe aktualności