Cyfrowe środowisko pracy

Bosflow umożliwia zbudowanie w Twojej organizacji prawdziwego cyfrowego środowiska pracy. System niczym doskonała sieć neuronowa usprawnia komunikację między pracownikami niezależnie od tego czy pracują zdalnie, czy z biura. System zastępstw nie pozwala “utknąć” ważnym sprawom nawet w przypadku nieobecności odpowiedzialnych za nie osób.

Dzięki zaawansowanym funkcjom systemu zyskujesz pełną transparentność procesów i szybki dostęp do informacji.

  • Twórz standardowe dokumenty na podstawie zdefiniowanych w systemie szablonów. Wypełnij prosty formularz, a system uzupełni za Ciebie standardowe dane w szablonie dokumentu.
  • Jeśli masz wątpliwości odnośnie konkretnego dokumentu poproś o konsultację. Po prostu zleć zadanie typu konsultacja innej osobie. Zadanie to będzie automatycznie powiązane danym z dokumentem i sprawą.
  • Dzięki funkcji wersjonowania załączników możesz wielokrotnie poprawiać dokument i tworzyć jego kolejne wersje.
  • Uruchom odpowiedni proces i uzyskaj akceptację dokumentu.
  • Podpisz dokument bezpośrednio w systemie kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
  • Wybierz odpowiedni kanał komunikacji i wyślij dokument bezpośrednio z systemu. Możesz to zrobić poprzez e-mail ,e-PUAP albo przez zarejestrowanie i uruchomienie procesu wysyłki gotowego dokumentu pocztą lub kurierem. Wygeneruj raport Poczty Polskiej z wysyłanej korespondencji lub skorzystaj z automatycznego przekazania listy wysyłanej korespondencji do systemu e-nadawca.
  • Przyszła odpowiedź? Podejmij dokument bezpośrednio w systemie ze zintegrowanej z systemem skrzynki e-mail lub e-PUAP, a następnie zadekretuj go do dalszego przetwarzania. Dokumenty, które otrzymałeś w formie papierowej zeskanuj do systemu, by w  wersji cyfrowej  przekazać je do osoby odpowiedzialnej za daną sprawę.
  • Zastanawiasz się u kogo znajduje się dany dokument? Czy wysłano już odpowiedź? A może nie pamiętasz już co było w nim napisane? Odpowiedź na wszystkie te pytania znajdziesz korzystając z wyszukiwarki, która pozwala łatwo odnaleźć każdy dokument, który został zarejestrowany w systemie. Wyszukiwać możesz po treści dokumentu lub po określonych metadanych takich jak: adresat, nadawca, data, osoba odpowiedzialna, kontrahent, kategoria JRWA i wielu innych. W odnalezionym dokumencie natychmiast widzisz jego status oraz to, u kogo aktualnie się znajduje. Dodatkowo będziesz miał wgląd w całą historię jego przetwarzania.
  • Powiąż dokumenty i sprawy ze sobą lub przypisz je do odpowiedniej teczki sprawy, aby na bieżąco śledzić los sprawy oraz mieć szybki wgląd w cały wątek i historię danego zagadnienia.

Jakie korzyści daje
wdrożenie systemu

14 dni
Średni czas obiegu faktury
3 dni
15 min
Poszukiwanie powiązanych dokumentów - umowy, zamówienia, protokołu, PZ
5 min
10 min
Dowiadywanie się u kogo znajduje się dokument
1 min
5 min
Sprawdzenie kwoty faktury względem limitów umownych i budżetowych
1 min
niewykonalne
Sprawdzenie kwoty nadchodzących zobowiązań z dokumentów będących w obiegu
1 min