O nas

Kim jesteśmy?

Business Online Services to polski producent oprogramowania do elektronicznego obiegu dokumentów i automatyzacji procesów biznesowych. Od kilkunastu lat tworzymy zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla firm komercyjnych i instytucji publicznych. W przypadku instytucji publicznych koncentrujemy się na kluczowych dla nas branżach: medycznej, szkolnictwa wyższego i naukowo-badawczej.

Naszym atutem jest zgrany zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, a zarazem pasjonatów technologii. Stawiamy na badania i ciągły rozwój, przez co wciąż udoskonalamy oferowane przez nas rozwiązania. Nasza wiedza poparta jest bogatym doświadczeniem zdobytym na rynkach polskich i zagranicznych. Dzięki temu działamy skuteczniej i wypracowujemy najwyższą jakość produktu i świadczonych usług.

Z sukcesem wdrażamy nasz autorski system Bosflow oparty o low-codową platformę, a następnie zapewniamy naszym Klientom kompleksowe wsparcie przy korzystaniu z niego.
Posiadamy biura w Warszawie i Bydgoszczy, jednak nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Misja i wizja

“Jeżeli robisz to co łatwe, Twoje życie będzie trudne. Jeśli robisz to co trudne, Twoje życie będzie łatwe” – Les Brown

W Business Online Services codziennie automatyzujemy i usprawniamy procesy biznesowe naszych Klientów, zarówno te proste, jak i te najbardziej złożone i skomplikowane. Chętnie podejmujemy się w tym zakresie ambitnych wyzwań.

Naszą misją jest ułatwianie działania, upraszczanie pracy i ciągłe podnoszenie efektywności funkcjonowania organizacji i firm, z którymi współpracujemy. Aktywnie wspieramy naszych Klientów w optymalizacji procesów biznesowych i realizacji obranych przez nich celów.

W pracy nad rozwojem naszego produktu stosujemy wysokie standardy jakości. Stawiamy na najlepiej dopasowane do potrzeb naszych Klientów aspekty funkcjonalne systemu. Nieustannie podnosimy również własne kompetencje. Dążymy do bycia ekspertem oraz wiarygodnym i wartościowym partnerem w transformacji cyfrowej organizacji publicznych i komercyjnych w obszarze elektronicznego obiegu dokumentów i automatyzacji procesów biznesowych.

Nasze wartości

W naszej organizacji budujemy kulturę opartą na partnerstwie, zaufaniu i rozwoju. W codziennej pracy i kontaktach biznesowych kierujemy się wspólnymi wartościami, które wyznaczają sposób naszego działania:

1

Szczerość i szacunek

Stawiamy na szczerą rozmowę, która pozwala nam poznawać swoje potrzeby, możliwości i ograniczenia. Szanujemy swoje emocje i zasoby, w tym najcenniejszy – czas.

2

Pragmatyzm

Jesteśmy specjalistami, którzy dzięki realistycznej ocenie rzeczywistości, skutecznie rozwiązują napotkane problemy. Zawsze bierzemy pod uwagę różne możliwości i podejmujemy działania, które gwarantują skuteczność.

3

Kompetencje

Skupiamy się na rzeczach, w których jesteśmy ekspertami. Nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę i zdobywamy nowe umiejętności zarówno, jako osoby, jak i organizacja.

4

Zaangażowanie i skuteczność

Z rozwagą planujemy nasz czas, dzięki czemu wykorzystujemy go efektywnie. Systematycznie, krok po kroku dążymy do osiągania wyznaczonych celów.

5

Poczucie humoru

Odrobina poczucia humoru oraz dystansu do codzienności i siebie samego pomaga nam radzić sobie w każdej sytuacji.

Benefity

Dofinansowanie szkoleń
Opieka medyczna
Ubezpieczenie na życie
Karnet sportowy
Praca zdalna lub hybrydowa
Dzielenie się wiedzą
Imprezy integracyjne
Elastyczny czas pracy
Atmosfera otwartości i współpracy

Dołącz do nas

Chcesz pracować w miejscu, w którym zadania, jakie otrzymujesz są dostosowane do Twoich kompetencji? Nie boisz się nowych wyzwań i wciąż chcesz się rozwijać? A może zależy Ci na stabilnym wynagrodzeniu i dodatkowych benefitach takich, jak prywatna opieka medyczna lub ubezpieczenie na życie?

Wszystko to możesz zyskać rozpoczynając pracę w Business Online Services. Jesteśmy otwarci na współpracę z doświadczonymi profesjonalistami z branży IT. Chętnie współpracujemy również z osobami które dopiero rozpoczynają swoją ścieżkę kariery – są kreatywne, chętnie się uczą, stawiają na rozwój, zdobywanie wiedzy i nowych doświadczeń. We wszystkim co robimy ważna jest dla nas jakość. Cenimy swobodną atmosferę pracy i szczerą komunikację. Wzajemne relacje opieramy na partnerstwie i zaufaniu. Jeżeli jesteś programistą, analitykiem, wdrożeniowcem lub handlowcem, a nasze wartości są Ci bliskie – wyślij do nas swoje CV.

Chętnie poznamy Cię bliżej! Zależy nam na tym, aby tworzyć zgrany zespół ludzi, którzy lubią ze sobą pracować.

Zobacz więcej