Szkolenia

Zastanawiasz się nad wdrożeniem Systemu  do elektronicznego obiegu dokumentów? Chcesz pogłębić swoją wiedzę z zakresu automatyzacji procesów biznesowych w organizacji oraz korzyści z tym związanych? Zapraszamy do wzięcia udziału w naszych webinarach i szkoleniach. Przekonaj się, co możesz zyskać decydując się na wdrożenie cyfrowego środowiska pracy  w Twojej organizacji.

Szkolenia i webinary, które organizujemy prowadzone są przez praktyków i ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, Na co dzień zajmują się oni kreowaniem i wdrażaniem rozwiązań do automatyzacji procesów biznesowych i elektronicznego obiegu dokumentów w organizacjach sektora publicznego i firmach komercyjnych.

Business Online Services Sp. z o. o. posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Dzięki temu szkolenia prowadzone przez naszą firmę mogą być finansowane ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Kogo szkolimy?

Szkolimy zarówno kluczowych, jak i końcowych użytkowników oprogramowania, a także osoby odpowiedzialne za administrowanie systemem elektronicznego obiegu dokumentów.

Jakie tematy poruszane są podczas szkoleń?

Prowadzimy webinary, które poruszają zagadnienia związane z praktycznym zastosowaniem systemu Bosflow w jednostkach publicznych i komercyjnych. Kierujemy je głównie do kadry zarządzającej i menedżerów odpowiedzialnych za poszczególne obszary funkcjonowania organizacji.

Interesuje Cię udział w naszym szkoleniu lub webinarze?

    Kim jesteśmy?

    O firmie Business Online Services

    Business Online Services to polski producent oprogramowania do elektronicznego obiegu dokumentów i automatyzacji procesów biznesowych. Od kilkunastu lat tworzymy zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla firm komercyjnych i instytucji publicznych. W przypadku instytucji publicznych koncentrujemy się na kluczowych dla nas branżach: medycznej, szkolnictwa wyższego i naukowo-badawczej.

    Zobacz więcej