Opieka powdrożeniowa

Zakończony projekt to dopiero początek naszej wspólnej drogi. Stawiamy na wieloletnią partnerską współpracę biznesową. Dlatego oferujemy naszym Klientom szeroki pakiet usług utrzymaniowych i rozwojowych oraz wsparcie na poziomie technicznym i merytorycznym.

Aktualizacje oprogramowania

Nasz produkt nieustannie podąża za rozwojem technologicznym i zmieniającymi się przepisami prawa. Jest też systematycznie wzbogacany o nowe funkcjonalności, które wynikają zarówno z potrzeb naszych Klientów, jak też naszych własnych pomysłów. Dbamy o to, aby nasi Klienci  zawsze mieli dostęp do najnowszej wersji oprogramowania.

Opieka Serwisowa

Przykładamy dużą wagę do poziomu obsługi serwisowej. Zapewniamy każdemu Klientowi najlepiej dopasowane do niego warunki obsługi zgłoszeń i SLA. Na zgłoszenia reagujemy w czasie oczekiwanym przez Klienta.

Asysta techniczna

Dbamy o to, by każdemu Klientowi zapewnić wsparcie i poczucie, że żadna jego potrzeba konsultacji czy wątpliwość nie pozostaną bez odpowiedzi.

Usługi rozwojowe

Tworzymy system Bosflow tak, by był elastyczny i mógł być rozwijany również według indywidualnych potrzeby naszych Klientów. W rezultacie Klienci zyskują realny wpływ na ostateczny kształt posiadanego produktu.

Usługi dodatkowe

Kompleksowo dbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych Klientów. Świadczymy usługi optymalizacyjne i wydajnościowe. Na życzenie Klientów wykonujemy kopie bezpieczeństwa, wdrażamy narzędzia do bieżącego monitorowania pracy systemu, bazy danych oraz infrastruktury sprzętowej. Reagujemy, gdy tylko wykryjemy jakiekolwiek nieprawidłowości.

Audyty i doradztwo

Wieloletnie doświadczenie czyni nas kompetentnymi doradcami i ekspertami w swojej branży. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą z Klientami. Doradzamy i wspieramy klientów w automatyzacji kolejnych obszarów funkcjonowania ich organizacji oraz optymalizacji procesów biznesowych.

Jakie korzyści daje
wdrożenie systemu

14 dni
Średni czas obiegu faktury
3 dni
15 min
Poszukiwanie powiązanych dokumentów - umowy, zamówienia, protokołu, PZ
5 min
10 min
Dowiadywanie się u kogo znajduje się dokument
1 min
5 min
Sprawdzenie kwoty faktury względem limitów umownych i budżetowych
1 min
niewykonalne
Sprawdzenie kwoty nadchodzących zobowiązań z dokumentów będących w obiegu
1 min