Dołącz do nas

Chcesz pracować w miejscu, w którym zadania, jakie otrzymujesz są dostosowane do Twoich kompetencji? Nie boisz się nowych wyzwań i wciąż chcesz się rozwijać? A może zależy Ci na stabilnym wynagrodzeniu i dodatkowych benefitach takich, jak prywatna opieka medyczna lub ubezpieczenie na życie?

Wszystko to możesz zyskać rozpoczynając pracę w Business Online Services. Jesteśmy otwarci na współpracę z doświadczonymi profesjonalistami z branży IT. Chętnie współpracujemy również z osobami które dopiero rozpoczynają swoją ścieżkę kariery – są kreatywne, chętnie się uczą, stawiają na rozwój, zdobywanie wiedzy i nowych doświadczeń. We wszystkim co robimy ważna jest dla nas jakość. Cenimy swobodną atmosferę pracy i szczerą komunikację. Wzajemne relacje opieramy na partnerstwie i zaufaniu. Jeżeli jesteś programistą, analitykiem, wdrożeniowcem lub handlowcem, a nasze wartości są Ci bliskie – wyślij do nas swoje CV.

Chętnie poznamy Cię bliżej! Zależy nam na tym, aby tworzyć zgrany zespół ludzi, którzy lubią ze sobą pracować.

Nie mamy dla Ciebie interesującej oferty? Wypełnij formularz abyśmy pamiętali o Tobie przy kolejnych naborach.

  Benefity

  Dofinansowanie szkoleń
  Opieka medyczna
  Ubezpieczenie na życie
  Karnet sportowy
  Praca zdalna lub hybrydowa
  Dzielenie się wiedzą
  Imprezy integracyjne
  Elastyczny czas pracy
  Atmosfera otwartości i współpracy
  REKRUTACJA DO FIRMY

  O firmie Business Online Services

  Business Online Services to polski producent oprogramowania do elektronicznego obiegu dokumentów i automatyzacji procesów biznesowych. Od kilkunastu lat tworzymy zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla firm komercyjnych i instytucji publicznych. W przypadku instytucji publicznych koncentrujemy się na kluczowych dla nas branżach: medycznej, szkolnictwa wyższego i naukowo-badawczej.

  Zobacz więcej