poprzednia następna

Nowy projekt realizowany dla SPSK nr 1 w Zabrzu

Nowy projekt realizowany dla SPSK nr 1 w Zabrzu
poprzednia następna
Nowy projekt realizowany dla SPSK nr 1 w Zabrzu
źródło zdjęcia: https://www.szpital.zabrze.pl/

Z początkiem kwietnia podpisaliśmy umowę na wdrożenie systemu Bosflow w Samodzielnym Publicznym Szpitalem Klinicznym nr 1 im. prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach z siedzibą w Zabrzu.
To bardzo standardowe i wzorcowe wdrożenie jeśli chodzi o zakres zawarty w umowie. Obejmuje te obszary i procesy które najczęściej, w pierwszej kolejności wdrażamy w placówkach medycznych. W ramach elektronicznego obiegu dokumentów zautomatyzujemy więc procesy kancelaryjne, obieg faktur i rejestr umów wraz z ich rozliczaniem kosztowym. Klientowi dostarczymy również low-codową platformę do samodzielnego tworzenia procesów biznesowych. Uzupełnieniem rozwiązania będzie moduł OCR faktur umożliwiający automatyczne wprowadzanie danych sczytywanych z dokumentów do formularza rejestracji faktury. Moduł edycji online dokumentów umożliwi tworzenie i przygotowywanie dokumentów bezpośrednio w systemie, z możliwością wykorzystania wcześniej zaimplementowanych szablonów.

Nieodłącznym elementem tego wdrożenia będą jak zwykle integracje.
Zintegrujemy się m.in. z systemem ERP firmy KAMSOFT SA oraz publicznymi aplikacjami:
– platformą e-PUAP
– skrzynką e-Doręczenia
– Platformą Elektronicznego Fakturowania
– Krajowym Systemem e-Faktur.

W Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 im. prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach funkcjonuje obecnie 11 Klinik w tym 26 oddziałów i 4 Zakłady.
W ostatnim czasie szpital dołączył do elitarnego grona placówek medycznych wykorzystujących system robotyczny do przeprowadzania zabiegów chirurgicznych.

Obecnie w Polsce działa już ponad 40 systemów robotycznych. Korzyści płynące ze wsparcia robotów chirurgicznych stały się powszechnie akceptowane, zarówno przez lekarzy, jak i pacjentów. Obecnie na świecie przeprowadza się przy ich użyciu ponad 200 różnych typów zabiegów chirurgicznych. Ilustruje to rosnącą rolę technologii w dziedzinie medycyny.
Ten dynamiczny rozwój rynku robotyki chirurgicznej jest rezultatem nie tylko postępu technologicznego, ale także zmieniającego się krajobrazu opieki zdrowotnej.

Pozostałe aktualności