Nasze kompetencje

Od ponad 12 lat automatyzujemy procesy biznesowe i dostarczamy rozwiązania do elektronicznego obiegu dokumentów. Łączymy potrzeby Klientów z naszymi umiejętnościami, doświadczeniem i pasją do tego, co robimy. To czyni nas profesjonalnym partnerem w automatyzacji procesów biznesowych.

Zespół

Około 90% naszego zespołu tworzą wysokiej klasy specjaliści IT: deweloperzy, analitycy, testerzy, architekci oprogramowania, administratorzy, kierownicy projektów i kierownicy produktu. Każdy z nich posiada bogate doświadczenie oraz unikalne kompetencje, które wzajemnie się uzupełniają. Ich indywidualne predyspozycje osobowościowe i umiejętności, potrafimy odpowiednio wykorzystać i połączyć, aby uzyskać efektywność i pracę zespołową. Wielokrotnie sprawdziliśmy się w działaniu jako zespół, a nasi Klienci wiedzą, że mogą na nas liczyć.

Wiedza i doświadczenie

Skupiamy się na bliskiej współpracy z naszymi Klientami i ciągłym dążeniu do doskonałości. To sprawia, że w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem jesteśmy dla naszych Klientów pożądanym partnerem biznesowym i kimś więcej, niż tylko „dostawcą oprogramowania”. Razem z naszymi Klientami dążymy do poprawy wydajności i efektywności ich procesów biznesowych.  Stawiamy na profesjonalizm i bycie ekspertem. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas bardzo ważne. Niezależnie od tego czy chodzi o elektroniczną obsługę korespondencji,  zaawansowane procesy OCR-owania i klasyfikacji dokumentów, procesy logistyczne, czy finansowe zaimplementowane w systemie Bosflow i zintegrowane z systemami zewnętrznymi. W każdym obszarze Klienci mogą liczyć na naszą fachową wiedzę i zastosowanie najlepszych rozwiązań i technologii.

Zakres naszych kompetencji

  • Inżynieria oprogramowania
  • Przeprowadzanie audytów i opracowywanie specyfikacji indywidualnych rozwiązań
  • Analizy przedwdrożeniowe
  • Wdrażanie systemów informatycznych
  • Optymalizacja procesów biznesowych
  • Wsparcie i opieka utrzymaniowa

Obszary naszych kompetencji

  • Automatyzacja i robotyzacja procesów biznesowych
  • OCR-owanie i klasyfikacja dokumentów
  • Archiwizacja dokumentów
  • Zarządzanie kolejkowaniem zadań

Jakie korzyści daje
wdrożenie systemu

14 dni
Średni czas obiegu faktury
3 dni
15 min
Poszukiwanie powiązanych dokumentów - umowy, zamówienia, protokołu, PZ
5 min
10 min
Dowiadywanie się u kogo znajduje się dokument
1 min
5 min
Sprawdzenie kwoty faktury względem limitów umownych i budżetowych
1 min
niewykonalne
Sprawdzenie kwoty nadchodzących zobowiązań z dokumentów będących w obiegu
1 min