Co zyskujesz?

Wszystkie procesy w jednym systemie

Bosflow to jedno rozwiązanie do cyfryzacji i automatyzacji wszystkich procesów w Twojej organizacji. Oferujemy szeroką paletę gotowych predefiniowanych modułów służących do obsługi procesów z różnych obszarów funkcjonowania firmy. W naszej ofercie znajdziesz gotowe moduły finansowe, kancelaryjne, archiwizacyjne, kadrowe, logistyczne, czy też te związane z zarządzaniem infrastrukturą lub projektami. Low-codowa platforma pozwala na tworzenie procesów dopasowanych do potrzeb każdego Klienta. Skorzystaj z naszego doświadczenia dla typowych procesów i nie “wymyślaj koła od nowa”, a jednocześnie zachowaj elastyczność w dostosowaniu systemu do specyfiki Twojego biznesu.

Cyfrowe środowisko pracy

Wykorzystaj cyfryzację procesów i dokumentów, aby Twoi pracownicy mogli pracować w dowolnym miejscu i czasie. Jednocześnie zachowaj pełną przejrzystość i audytowalność procesów. Bosflow wspiera pracę zdalną pracowników i organizacji, w tym szczególnie tych o rozproszonej lokalizacji. Jest dostępny przez przeglądarkę internetową, więc nieważne gdzie jesteś, masz dostęp do bieżących dokumentów i informacji. Zawsze możesz sprawdzić, co aktualnie dzieje się w Twojej firmie. Dzięki Bosflow możliwe jest zamodelowanie i automatyzacja każdego procesu występującego w Twojej organizacji.

Standaryzacja czynności

Proces wdrożony w systemie Bosflow zawsze przekazuje informacje na czas, w ten sam powtarzalny sposób do poszczególnych jego uczestników. Żadne terminy i dokumenty nie umykają, nawet w przypadku nieobecności odpowiedzialnych osób. Dedykowane dla każdego procesu i etapu formularze, szablony dokumentów, ustalone ścieżki obiegu, obsługa zastępstw koordynują przepływ dokumentów, przyspieszają obsługę spraw i poprawiają wymianę informacji. System Bosflow przyspiesza procesy, usprawnia komunikację, standaryzuje i eliminuje zbędne czynności, przez co zwiększa efektywność organizacji.

Automatyzacja działań

Sportowcy latami trenują, aby uzyskać najlepsze rezultaty. Wytrenowane i automatyczne zachowania pozwalają osiągać najszybsze i najskuteczniejsze reakcje i wyniki. W ten sam sposób działa poprawnie wdrożony system Bosflow. Przyspiesza procesy poprzez automatyzację działań. Korzystaj z podpisów elektronicznych, automatycznego przesyłania i archiwizacji dokumentów, robotyzacji czynności i procesów, aby jeszcze bardziej zwiększyć efektywność firmy. Wymieniaj automatycznie dane dzięki integracji z innymi systemami i zewnętrznymi platformami. Wykorzystaj roboty softwarowe do rutynowych czynności. Niech Twoi pracownicy skupią się na najważniejszych rzeczach, a resztę czynności realizuj z Bosflow!

Decyzje oparte o wiarygodne dane

Ile czasu Ty i Twoi pracownicy tracicie każdego dnia na dzwonienie, dopytywanie i szukanie odpowiedzi na poniższe pytania:

  • gdzie znajduje się ten dokument?
  • czy podpisaliśmy już tę umowę?
  • czy limit umowy  został już wykorzystany?
  • czy mój wniosek urlopowy został zaakceptowany?
  • jakie zapotrzebowania na ten produkt zgłaszał już nasz dział w tym roku?
  • ile mamy obecnie w obiegu faktur z terminem płatności w przyszłym miesiącu?
  • czy wysłaliśmy już odpowiedź na to pismo?

Bosflow natychmiast dostarcza odpowiedzi na te i wiele podobnych pytań. Podejmuj racjonalne decyzje w oparciu o wiarygodne dane. Skorzystaj z wyszukiwarki systemowej w Bosflow, powiadomień i tworzonych automatycznie zestawień danych i raportów. Poznaj komfort pracy, w której najważniejsze informacje są zawsze pod ręką.

Jakie korzyści daje
wdrożenie systemu

14 dni
Średni czas obiegu faktury
3 dni
15 min
Poszukiwanie powiązanych dokumentów - umowy, zamówienia, protokołu, PZ
5 min
10 min
Dowiadywanie się u kogo znajduje się dokument
1 min
5 min
Sprawdzenie kwoty faktury względem limitów umownych i budżetowych
1 min
niewykonalne
Sprawdzenie kwoty nadchodzących zobowiązań z dokumentów będących w obiegu
1 min