poprzednia następna

Bosflow usprawni zarządzanie archiwum w Kancelarii Prezydenta RP

Bosflow usprawni zarządzanie archiwum w Kancelarii Prezydenta RP
poprzednia następna
Bosflow usprawni zarządzanie archiwum w Kancelarii Prezydenta RP

Kancelaria Prezydenta RP w ramach prowadzonego postępowania przetargowego wybrała ofertę firmy Business Online Services sp. z o.o. Przedmiotem współpracy, którą nawiązaliśmy jest wdrożenie systemu elektronicznego zarządzania archiwum wraz z dostawą, instalacją i konfiguracją infrastruktury sprzętowej.

Archiwum Prezydenta RP przechowuje dokumentację związaną z działalnością Prezydentów RP począwszy od roku 1989. W obrębie jednostki funkcjonują: Archiwum Aleksandra Kwaśniewskiego, Archiwum Bronisława Komorowskiego, Archiwum Lecha Kaczyńskiego. Archiwum gromadzi też materiały związane z prezydenturą Andrzeja Dudy. Projekt obejmuje swoim zakresem procesy archiwizacyjne dotyczące dokumentacji papierowej jak i elektronicznych nośników danych.  W ramach umowy dostarczymy również kompletną infrastrukturę sprzętową, która pozwoli na obsługę obszernego repozytorium danych.  Zrealizowana zostanie także integracja z posiadanym przez Zamawiającego systemem EZD PUW.

Zawarcie umowy z Kancelarią Prezydenta to bardzo ważny dla nas kontrakt w sektorze publicznym. Cieszy nas, że tak prestiżowy Klient zdecydował się na wdrożenie naszego rozwiązania. Wierzymy, że w pełni zrealizujemy oczekiwania Klienta dotyczące niezwykle istotnego dla niego obszaru, związanego przede wszystkim z archiwizacją działań i dokonań głowy Państwa.

Wartość podpisanej umowy to  952 669,00 złotych brutto.

Pozostałe aktualności

Nowa siedziba Business Online Services Sp. z o. o.

Nowa siedziba Business Online Services Sp. z o. o.

Od 1 lutego zapraszamy Państwa do naszego nowego biura w Warszawie. Nowe biuro to wygodna i komfortowa przestrzeń zarówno do pracy jak i spotkań biznesowych. Jest to miejsce funkcjonalne, nastrajające do pozytywnej energii oraz napędzające do dalszego, efektywnego i twórczego działania. ...więcej