poprzednia następna

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie – naszym kolejnym Klientem

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie – naszym kolejnym Klientem
poprzednia następna
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie – naszym kolejnym Klientem
źródło zdjęcia: https://www.dzieciecyszpital.pl/

Pod koniec grudnia zawarliśmy umowę na wdrożenie systemu Bosflow w kolejnym szpitalu. Tym razem system Bosflow zawita do Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie.

W szpitalu kompleksowo zautomatyzujemy procesy obiegu faktur. Jest najważniejszy dla placówek medycznych rodzaj dokumentów administracyjnych, dla którego automatyzacja procesów przynosi największe, wymierne efekty.

System Bosflow w jednym miejscu obsłuży faktury wpływające do jednostki różnymi kanałami – poprzez Platformę Elektronicznego Fakturowania, Krajowy System e-Faktur, a także mailem i papierowo. Usprawnienie obsługi skanowanych dokumentów papierowych i tych wpływających na zintegrowany z Bosflow adres e-mail będzie możliwe dzięki wbudowanemu w system mechanizmowi OCR. Mechanizm ten sczytuje dane z rejestrowanych faktur i wprowadza je do dedykowanego formularza rejestracji. Dzięki temu osoba rejestrująca faktury nie musi tych danych przepisywać ręcznie. Znacznie przyspiesza to proces rejestracji dokumentu jak również minimalizuje liczbę pomyłek przy wprowadzaniu danych.

Bosflow zintegrujemy również z posiadanym przez Klienta systemem Infomedica. W tym zakresie już po raz kolejny będziemy współpracować z firmą Asseco Poland SA.

To już drugie podejście tej placówki do tematu elektronicznego obiegu dokumentów. W 2022 r. szpital ogłosił postępowanie na wdrożenie systemu do obiegu dokumentów w dużo szerszym zakresie. Nasza oferta była droższa od oferty konkurencji. Wybrany przez szpital tańszy wykonawca nie sprostał jednak postawionym przez klienta wymaganiom i ten zmuszony był odstąpić od zawartej umowy.

Tym bardziej cieszymy się, że zostaliśmy wybrani przez szpital do tego projektu. Wierzymy, że doświadczenie które posiadamy we współpracy z placówkami medycznymi, zaowocuje skutecznym wdrożeniem systemu. Dzięki temu klient będzie mógł efektywnie i z satysfakcją korzystać z zaimplementowanego rozwiązania.

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika oferuje świadczenia zdrowotne w zakresie lecznictwa szpitalnego, ale także poradni specjalistycznych dwóch lokalizacjach – Krakowie i Radziszowie. Jest jednym z najstarszych szpitali w Polsce. Rocznie obsługuje ok. 60 000 pacjentów.

Pozostałe aktualności

Nowa siedziba Business Online Services Sp. z o. o.

Nowa siedziba Business Online Services Sp. z o. o.

Od 1 lutego zapraszamy Państwa do naszego nowego biura w Warszawie. Nowe biuro to wygodna i komfortowa przestrzeń zarówno do pracy jak i spotkań biznesowych. Jest to miejsce funkcjonalne, nastrajające do pozytywnej energii oraz napędzające do dalszego, efektywnego i twórczego działania. ...więcej