poprzednia następna

Uczelnia Łazarskiego – kolejna uczelnia wyższa w gronie naszych klientów

Uczelnia Łazarskiego – kolejna uczelnia wyższa w gronie naszych klientów
poprzednia następna
Uczelnia Łazarskiego – kolejna uczelnia wyższa w gronie naszych klientów
źródło zdjęcia: https://www.lazarski.pl/pl/node/32665

4 września 2023 r. zawarliśmy umowę na wdrożenie systemu Bosflow z warszawską Uczelnią Łazarskiego.

Początki funkcjonowania Uczelni sięgają 1993 r. W 2000 r. odszedł założyciel i pierwszy rektor Uczelni – Ryszard Łazarski, który został patronem Uczelni. Początkowo uczelnia działała pod nazwą Wyższa Szkoła Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego. W kolejnych latach uczelnia prężnie się rozwijała, poszerzając ofertę kształcenia. Następnie W 2010 r. uczelnia ostatecznie została przemianowana na Uczelnię Łazarskiego. Pod taką nazwą funkcjonuje do dnia dzisiejszego. Uczelnia oferuje studentom bogaty wachlarz kierunków kształcenia. Niewątpliwie zwiększa to wyzwania związane z zarządzaniem nią. Między innymi to przyczyniło się do podjęcia decyzji o wdrożeniu systemu klasy BPM i cyfryzacji obiegu dokumentów.

Cieszymy się, że tak szacowna instytucja dołącza do grona naszych klientów! To kolejna obok Politechniki Koszalińskiej uczelnia wyższa w naszym portfolio. Wierzymy, że podobnie jak w Politechnice Koszalińskiej również to wdrożenie zakończy się sukcesem. Widzimy, że coraz więcej uczelni wyższych decyduje się na wdrażanie nowoczesnych narzędzi do zarządzania procesami biznesowymi i elektronicznym obiegiem dokumentów.

Zakres projektu obejmuje rozwiązania wspierające działalność administracyjną Uczelni. Z pomocą naszego systemu będziemy usprawniać takie procesy wewnętrzne jak obieg korespondencji, dekretacja faktur, zarządzanie umowami a także obieg różnego rodzaju wniosków administracyjnych. Ponadto dostarczymy również uczelni narzędzie w postaci kreatora formularzy i modelera procesów. Dzięki niemu klient będzie mógł samodzielnie modelować kolejne procesy biznesowe.

System Bosflow z pewnością usprawni funkcjonowanie procesów biznesowych realizowanych przez Uczelnię Łazarskiego. Wierzymy, że nasza współpraca zaowocuje kolejnym, pozytywnym doświadczeniem i wpisze się na stałe w nasze portfolio. Cieszymy się, że nasze rozwiązanie spełniło oczekiwania Klienta. Zostaliśmy wybrani spośród wielu dostępnych na rynku dostawców.

Pozostałe aktualności

Nowa siedziba Business Online Services Sp. z o. o.

Nowa siedziba Business Online Services Sp. z o. o.

Od 1 lutego zapraszamy Państwa do naszego nowego biura w Warszawie. Nowe biuro to wygodna i komfortowa przestrzeń zarówno do pracy jak i spotkań biznesowych. Jest to miejsce funkcjonalne, nastrajające do pozytywnej energii oraz napędzające do dalszego, efektywnego i twórczego działania. ...więcej