poprzednia

Kolejny szpital w Bydgoszczy będzie korzystał z Bosflow

Kolejny szpital w Bydgoszczy będzie korzystał z Bosflow
poprzednia
Kolejny szpital w Bydgoszczy będzie korzystał z Bosflow
Źródło zdjęcia: Szpital Uniwersytecki im. dr A. Jurasza w Bydgoszczy, https://jurasza.umk.pl/

Z końcem marca podpisaliśmy umowę na wdrożenie systemu Bosflow do elektronicznego obiegu dokumentów i automatyzacji procesów biznesowych w Uniwersyteckim Szpitalu nr 1 im dr A. Jurasza w Bydgoszczy. To już trzeci bydgoski szpital, który po zakończeniu przez nas prac wdrożeniowych dołączy do grona użytkowników naszego rozwiązania.  Obecnie z systemu Bosflow w Bydgoszczy z powodzeniem korzystają dwa inne szpitale. Są to: Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr Jana Biziela oraz Kujawsko Pomorskie Centrum Pulmonologii.

Szpital Jurasza swoją przygodę z automatyzacją procesów biznesowych w ramach systemu Bosflow rozpocznie od obszarów związanych z obsługą kancelarii, obiegiem faktur oraz rejestru umów i ich kosztowego rozliczania.

To obszary najczęściej automatyzowane w placówkach medycznych w pierwszej kolejności. I tak będzie również i w tym przypadku.

Projekt obejmuje także integrację z posiadanym przez klienta systemem ERP oraz autorskim oprogramowaniem Klienta do obsługi wniosków zakupowych. Bosflow będzie też współpracować z publicznymi platformami takimi jak: e-PUAP, Krajowy System e-Faktur i Platforma Elektronicznego Fakturowania.  Dostarczymy również narzędzie oparte o naszą low-codową platformę w postaci kreatora formularzy i modelera procesów. Dzięki niemu Klient będzie mógł samodzielnie modelować w Bosflow kolejne procesy biznesowe.

Bydgoski szpital to placówka z ogromną tradycją. Początkowo przez prawie 70 lat funkcjonowała jako szpital miejski, a od prawie 20 lat działa jako Szpital Uniwersytecki. Dlatego obecnie stanowi bazę dydaktyczną dla studentów Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Aktualnie szpital posiada ponad 900 łóżek dla pacjentów, 26 klinik i oddziałów oraz zatrudnia prawie 1500 lekarzy i pielęgniarek.

Mamy nadzieję, że realizacja tego projektu to tylko początek drogi szpitala do pełnej automatyzacji procesów biznesowych.

Pozostałe aktualności

Szpital Uniwersytecki im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze wdraża kolejne moduły systemu Bosflow

Szpital Uniwersytecki im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze wdraża kolejne moduły systemu Bosflow

Rozbudowa systemu przyczyni się do zwiększenia efektywności pracy administracji szpitala, w którym obecnie z powodzeniem działa elektroniczny obieg faktur. Pośród nowych rozwiązań, jakie wdrożymy znajdą się między innymi: obieg korespondencji, rejestr umów, rozliczanie kosztowe umów, monitoring budżetów, zarządzanie zaopatrzeniem oraz wnioski zamówień publicznych. ...więcej

Najlepsze życzenia od Business Online Services!

Najlepsze życzenia od Business Online Services!

Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz siły i energii do realizowania planów w roku 2023. Niekończącego się pasma sukcesów i satysfakcji z podejmowanych działań. Niech Nowy Rok upłynie pod znakiem pozytywnych emocji oraz sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. ...więcej