poprzednia następna

Kolejny szpital w Bydgoszczy będzie korzystał z Bosflow

Kolejny szpital w Bydgoszczy będzie korzystał z Bosflow
poprzednia następna
Kolejny szpital w Bydgoszczy będzie korzystał z Bosflow
Źródło zdjęcia: Szpital Uniwersytecki im. dr A. Jurasza w Bydgoszczy, https://jurasza.umk.pl/

Z końcem marca podpisaliśmy umowę na wdrożenie systemu Bosflow do elektronicznego obiegu dokumentów i automatyzacji procesów biznesowych w Uniwersyteckim Szpitalu nr 1 im dr A. Jurasza w Bydgoszczy. To już trzeci bydgoski szpital, który po zakończeniu przez nas prac wdrożeniowych dołączy do grona użytkowników naszego rozwiązania.  Obecnie z systemu Bosflow w Bydgoszczy z powodzeniem korzystają dwa inne szpitale. Są to: Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr Jana Biziela oraz Kujawsko Pomorskie Centrum Pulmonologii.

Szpital Jurasza swoją przygodę z automatyzacją procesów biznesowych w ramach systemu Bosflow rozpocznie od obszarów związanych z obsługą kancelarii, obiegiem faktur oraz rejestru umów i ich kosztowego rozliczania.

To obszary najczęściej automatyzowane w placówkach medycznych w pierwszej kolejności. I tak będzie również i w tym przypadku.

Projekt obejmuje także integrację z posiadanym przez klienta systemem ERP oraz autorskim oprogramowaniem Klienta do obsługi wniosków zakupowych. Bosflow będzie też współpracować z publicznymi platformami takimi jak: e-PUAP, Krajowy System e-Faktur i Platforma Elektronicznego Fakturowania.  Dostarczymy również narzędzie oparte o naszą low-codową platformę w postaci kreatora formularzy i modelera procesów. Dzięki niemu Klient będzie mógł samodzielnie modelować w Bosflow kolejne procesy biznesowe.

Bydgoski szpital to placówka z ogromną tradycją. Początkowo przez prawie 70 lat funkcjonowała jako szpital miejski, a od prawie 20 lat działa jako Szpital Uniwersytecki. Dlatego obecnie stanowi bazę dydaktyczną dla studentów Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Aktualnie szpital posiada ponad 900 łóżek dla pacjentów, 26 klinik i oddziałów oraz zatrudnia prawie 1500 lekarzy i pielęgniarek.

Mamy nadzieję, że realizacja tego projektu to tylko początek drogi szpitala do pełnej automatyzacji procesów biznesowych.

Pozostałe aktualności

Nowa siedziba Business Online Services Sp. z o. o.

Nowa siedziba Business Online Services Sp. z o. o.

Od 1 lutego zapraszamy Państwa do naszego nowego biura w Warszawie. Nowe biuro to wygodna i komfortowa przestrzeń zarówno do pracy jak i spotkań biznesowych. Jest to miejsce funkcjonalne, nastrajające do pozytywnej energii oraz napędzające do dalszego, efektywnego i twórczego działania. ...więcej