poprzednia następna

Realizacja nowego projektu – dla Szpitala Czerniakowskiego w Warszawie

Realizacja nowego projektu – dla Szpitala Czerniakowskiego w Warszawie
poprzednia następna
Realizacja nowego projektu – dla Szpitala Czerniakowskiego w Warszawie
źródło zdjęcia: https://warszawa.naszemiasto.pl/sor-w-warszawskim-szpitalu-czerniakowskim-gotowy-lada/ga/c14-9380635/zd/83283847

W grudniu 2023 r. rozpoczęliśmy wdrożenie systemu Bosflow w kolejnej placówce medycznej – Szpitalu Czerniakowskim w Warszawie.

Zakres projektu jest typowy dla placówek medycznych, które rozpoczynają swoją przygodę z elektronicznym obiegiem dokumentów. Potwierdza on też, że kluczowymi obszarami w szpitalach wymagającymi automatyzacji procesów są moduły związane z obsługą kancelaryjną, rejestrem umów i obiegiem dokumentów finansowych. Wdrażany system Bosflow zintegrujemy także z posiadanym przez klienta systemem ERP – ENOVA 365 w obszarze finansowo-księgowym.

Istotne jest również to, że po zakończeniu wdrożenia klient z poziomu systemu Bosflow obsłuży obowiązkowe dla niego platformy i aplikacje. Należą do nich – Platforma Elektronicznego Fakturowania, Krajowy System e-Faktur, e-PUAP i e-Doręczenia.

Klient oczekuje wdrożenia systemu w niezwykle krótkim terminie. Wierzymy, że ogromne doświadczenie posiadane przez nas w realizacji projektów dla placówek medycznych pozwoli na jego terminową realizację. W tym pomoże też w pełni konfigurowalne i dostosowane do potrzeb szpitali oprogramowanie systemu Bosflow.

Projekt realizujemy we współpracy z firmą CloudiMed Sp. z o.o. Mamy nadzieję, że system Bosflow w Szpitalu Czerniakowskim w Warszawie stanie się jednym z kluczowych systemów informatycznych używanych w placówce, a obecnie wdrażany zakres to dobry początek do pełnej automatyzacji wszystkich procesów biznesowych funkcjonujących w placówce.

Początki funkcjonowania Szpitala Czerniakowskiego sięgają 1958 r. Obecnie w 8 oddziałach, w tym w 2 oddziałach klinicznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego szpital hospitalizuje rocznie ok. 11 tys. pacjentów. Codziennie nad zdrowiem pacjentów czuwa ok. 650 pracowników zatrudnionych w szpitalu, w tym 135 lekarzy i 252 pielęgniarki.

Pozostałe aktualności

Nowa siedziba Business Online Services Sp. z o. o.

Nowa siedziba Business Online Services Sp. z o. o.

Od 1 lutego zapraszamy Państwa do naszego nowego biura w Warszawie. Nowe biuro to wygodna i komfortowa przestrzeń zarówno do pracy jak i spotkań biznesowych. Jest to miejsce funkcjonalne, nastrajające do pozytywnej energii oraz napędzające do dalszego, efektywnego i twórczego działania. ...więcej