poprzednia następna

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie wdraża system Bosflow

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie wdraża system Bosflow
poprzednia następna
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie wdraża system Bosflow
źródło zdjęcia: https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Szczecin_szpital_SPSK_2_dron_%281%29.jpg

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie to kolejny duży szpital uniwersytecki, który będzie korzystał z systemu Bosflow. Podpisana umowa to wynik przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.

Zakres projektu obejmuje obszary, od których placówki medyczne najczęściej zaczynają swoją przygodę z elektronicznym obiegiem dokumentów. Należą do nich procesy związane z obsługą kancelaryjną, umowami oraz obiegiem faktur. System kompleksowo obsłuży również proces archiwizacji dokumentów, zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych. Także obsługa wniosków o wszczęcie postępowania publicznego będzie się odbywać w elektronicznym obiegu dokumentów. Dzięki platformie low-cod Klient będzie mógł samodzielnie modelować w systemie nowe procesy biznesowe.

Nieodłącznym elementem wdrożenia będą oczywiście integracje. Obejmą one platformy publiczne takie jak: e-PUAP, e-Doręczenia czy Platformę Elektronicznego Fakturowania. Będą dotyczyć także posiadanych już przez Klienta systemów – Infomedica oraz AMMS firmy Asseco Poland SA.

To kolejny projekt, gdzie system Bosflow dostarczymy z nowym interfejsem użytkownika. Mamy nadzieję, że nowoczesna, przyjazna szata graficzna, stanowiąca kontynuację rebrandingu marki, spełni oczekiwania Klienta.

Jesteśmy przekonani, że pracownicy Szpitala szybko odczują korzyści płynące z wdrożenia systemu Bosflow. Nasza wykwalifikowana kadra szkoleniowa profesjonalnie wprowadzi nowych użytkowników w świat systemu Bosflow. Rozbudowany cykl szkoleń i wsparcie rozruchowe ułatwią im adaptację w nowej, cyfrowej przestrzeni.

Szpital prowadzi działalność wieloprofilową, świadczy usługi zdrowotne III stopnia referencyjności. Obejmuje swą opieką nie tylko pacjentów ze Szczecina, ale i całego województwa zachodniopomorskiego, a często także z przyległych regionów kraju. Rocznie w szpitalu hospitalizowanych jest ok. 35 000 pacjentów i wykonywanych ok. 16 000 zabiegów (dane z 2023 r.). Szpitale kliniczne są dla pacjenta przede wszystkim miejscem, gdzie otrzymuje on najwyższą jakość usług medycznych. To także miejsce, gdzie kształci się kadry – zarówno studenckie, jak i podyplomowe oraz prowadzi badania kliniczne.

Pozostałe aktualności

Nowa siedziba Business Online Services Sp. z o. o.

Nowa siedziba Business Online Services Sp. z o. o.

Od 1 lutego zapraszamy Państwa do naszego nowego biura w Warszawie. Nowe biuro to wygodna i komfortowa przestrzeń zarówno do pracy jak i spotkań biznesowych. Jest to miejsce funkcjonalne, nastrajające do pozytywnej energii oraz napędzające do dalszego, efektywnego i twórczego działania. ...więcej