poprzednia następna

Producent mebli – DFM sp. z o. o. wdraża system Bosflow

Producent mebli – DFM sp. z o. o. wdraża system Bosflow
poprzednia następna
Producent mebli – DFM sp. z o. o. wdraża system Bosflow
źródło zdjęcia: https://livingroom.pl/o-nas/

Wraz z rozpoczęciem nowego roku podpisaliśmy umowę z firmą SIMPLE SA na wdrożenie systemu Bosflow w firmie DFM sp. z o. o.

Pierwszy etap automatyzacji procesów biznesowych, na który zdecydował się klient obejmuje standardowe procesy, najczęściej automatyzowane w organizacjach.

Jednym z najistotniejszych wdrażanych modułów jest rejestr i obieg faktur. W procesie rejestracji faktur wykorzystywany będzie moduł OCR. Pozwoli on na automatyczne sczytywanie danych z rejestrowanych dokumentów i wprowadzanie ich do formularza rejestracji faktury.

Projekt ten jest o tyle ciekawy, że ze względu na specyfikę działalności firmy znamienitą większość dokumentów księgowych stanowią faktury zagraniczne.

Zakres wdrożenia obejmuje również automatyzację procesów administracyjnych w zakresie obsługi korespondencji przychodzącej, wychodzącej i wewnętrznej. Uruchomimy także centralny rejestr umów wraz z ich kosztowym rozliczaniem. Będzie to możliwe dzięki łączeniu dokumentu kosztowego z umową na etapie jego opisu merytorycznego.

Nieodłączonym elementem wdrożenia są także integracje. Bosflow zintegrujemy z ogólnokrajowymi systemami: e-Nadawcą Poczty Polskiej oraz Krajowym Systemem e-Faktur. Integracja obejmie również posiadany przez klienta system SIMPLE.ERP. Będzie ona dotyczyć obszaru związanego z obiegiem dokumentów finansowych.

Klient otrzyma również narzędzie w postaci kreatora formularzy i modelera procesów. Zapewni mu ono samodzielność i elastyczność w tworzeniu własnych procesów.

Wierzymy, że system Bosflow będzie w firmie DFM systemem sukcesywnie rozwijanym o nowe moduły i procesy biznesowe.

Firma DFM Sp. z o. o. jest prężnie funkcjonującym producentem mebli tapicerowanych.

Siedziba firmy znajduje się w Dobrym Mieście niedaleko Olsztyna. Działalność produkcyjną przedsiębiorstwo realizuje w trzech zakładach produkcyjnych – w Dobrym Mieście, Olsztynie oraz Reszlu. Specjalizacja fabryk daje producentowi możliwość tworzenie mebli skierowanych do wielu różnych odbiorców. Główni odbiorcy to firmy zagraniczne, zlokalizowane m.in. na terenie Belgii, Holandii, Luksemburga, Skandynawii, Niemiec, Szwajcarii, Austrii oraz Stanów Zjednoczonych. Na terenie Polski spółka prowadzi sprzedaż pod marką livingroom.

Pozostałe aktualności