poprzednia następna

Nowa identyfikacja wizualna Business Online Services

Nowa identyfikacja wizualna Business Online Services
poprzednia następna
Nowa identyfikacja wizualna Business Online Services

Witamy Państwa na nowej stronie internetowej firmy Business Online Services sp. z o.o. 

Nowa identyfikacja wizualna, której częścią jest między innymi ta strona internetowa, ale także logotyp, nazwa produktu i kolorystyka to tylko niektóre z efektów zmian, jakie zachodzą w naszej firmie.

W ostatnim czasie w wielu organizacjach nastąpiło znaczące przyspieszenie procesów związanych z transformacją cyfrową. Rośnie także świadomość klientów dotycząca ich potrzeb w zakresie cyfryzacji i automatyzacji procesów biznesowych, a co za tym idzie oczekiwania wobec oferowanych im rozwiązań.

Jako organizacja, która od ponad dwunastu lat działa w branży IT, specjalizując się w systemach do archiwizacji,  automatyzacji procesów biznesowych i elektronicznego obiegu dokumentów nie możemy pozostawać obojętni wobec zmieniających się na rynku trendów i technologii.

Dążymy do bycia liderem w branżach, do których kierujemy nasze rozwiązanie, dlatego inwestujemy w nasz produkt, wiedzę i kompetencje.

Podkreśleniem zmian, które zachodzą w oferowanym przez nas produkcie i w naszej organizacji jest właśnie rebranding, którego efekty mogą Państwo właśnie oglądać.

Główna zmiana, nad jaką wciąż pracujemy dotyczy jednak samego produktu, który odtąd będzie funkcjonował pod marką Bosflow. Produkt już wkrótce będzie dostępny produkcyjnie u naszych Klientów w nowej wersji interfejsu użytkownika, która doskonale odzwierciedla współczesne trendy w zakresie tworzenia aplikacji webowych. Dużym zmianom został również poddany core naszego systemu. Oparty on został o low-codową platformę, która w prosty i elastyczny sposób umożliwia modelowanie procesów biznesowych. W połączeniu z szerokim zakresem predefiniowanych modułów i procesów występujących w Bosflow, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów w zakresie automatyzacji procesów biznesowych. Dopełnieniem naszej oferty są roboty softwarowe, które w połączeniu z systemem Bosflow oraz naszym doświadczeniem i kompetencjami zrealizują strategię hiperautomatyzacji każdej organizacji, tworząc dla niej nowe możliwości biznesowe.

Bosflow to efekt wieloletniego doświadczenia naszego zespołu na rynku systemów do automatyzacji procesów biznesowych i elektronicznego obiegu dokumentów oraz zastosowania w naszym systemie najnowszych technologii.

Na naszej nowej stronie internetowej www.bosflow.com  będziemy na bieżąco przybliżać Państwu wiedzę o naszym produkcie i aktualnej ofercie. Zapraszamy do lektury tworzonych przez nas treści oraz śledzenia aktualności.

Pozostałe aktualności

Kolejny szpital w Bydgoszczy będzie korzystał z Bosflow

Kolejny szpital w Bydgoszczy będzie korzystał z Bosflow

Z końcem marca podpisaliśmy umowę na wdrożenie systemu do elektronicznego obiegu dokumentów i automatyzacji procesów biznesowych Bosflow w Uniwersyteckim Szpitalu nr 1 im dr A. Jurasza w Bydgoszczy. Bydgoski szpital swoją przygodę z systemem Bosflow rozpocznie od obszarów związanych z obsługą kancelarii, obiegiem faktur oraz rejestru umów i ich kosztowego rozliczania. ...więcej

Szpital Uniwersytecki im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze wdraża kolejne moduły systemu Bosflow

Szpital Uniwersytecki im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze wdraża kolejne moduły systemu Bosflow

Rozbudowa systemu przyczyni się do zwiększenia efektywności pracy administracji szpitala, w którym obecnie z powodzeniem działa elektroniczny obieg faktur. Pośród nowych rozwiązań, jakie wdrożymy znajdą się między innymi: obieg korespondencji, rejestr umów, rozliczanie kosztowe umów, monitoring budżetów, zarządzanie zaopatrzeniem oraz wnioski zamówień publicznych. ...więcej

Najlepsze życzenia od Business Online Services!

Najlepsze życzenia od Business Online Services!

Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz siły i energii do realizowania planów w roku 2023. Niekończącego się pasma sukcesów i satysfakcji z podejmowanych działań. Niech Nowy Rok upłynie pod znakiem pozytywnych emocji oraz sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. ...więcej