poprzednia następna

Nowa identyfikacja wizualna Business Online Services

Nowa identyfikacja wizualna Business Online Services
poprzednia następna
Nowa identyfikacja wizualna Business Online Services

Witamy Państwa na nowej stronie internetowej firmy Business Online Services sp. z o.o. 

Częścią naszej nowej identyfikacji wizualnej jest ta strona internetowa, ale także nowy logotyp, nazwa produktu i kolorystyka. To tylko niektóre z efektów zmian, jakie zachodzą w naszej firmie.

W ostatnim czasie w wielu organizacjach nastąpiło znaczące przyspieszenie procesów związanych z transformacją cyfrową. Rośnie także świadomość klientów dotycząca ich potrzeb w zakresie cyfryzacji i automatyzacji procesów biznesowych. Za tym idą także oczekiwania wobec oferowanych im rozwiązań.

Jako organizacja, która od ponad dwunastu lat działa w branży IT, specjalizując się w systemach do archiwizacji,  automatyzacji procesów biznesowych i elektronicznego obiegu dokumentów nie możemy pozostawać obojętni wobec zmieniających się na rynku trendów i technologii.

Dążymy do bycia liderem w branżach, do których kierujemy nasze rozwiązanie, dlatego inwestujemy w nasz produkt, wiedzę i kompetencje.

Podkreśleniem zmian, które zachodzą w oferowanym przez nas produkcie i w naszej organizacji jest właśnie rebranding, którego efekty mogą Państwo właśnie oglądać.

Główna zmiana, nad jaką wciąż pracujemy dotyczy jednak samego produktu, który odtąd będzie funkcjonował pod marką Bosflow. Produkt już wkrótce będzie dostępny produkcyjnie u naszych Klientów w nowej wersji interfejsu użytkownika. Doskonale odzwierciedla ona współczesne trendy w zakresie tworzenia aplikacji webowych. Dużym zmianom został również poddany core naszego systemu. Oparty on został o low-codową platformę, która w prosty i elastyczny sposób umożliwia modelowanie procesów biznesowych. W połączeniu z szerokim zakresem predefiniowanych modułów i procesów występujących w Bosflow, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów w zakresie automatyzacji procesów biznesowych. Dopełnieniem naszej oferty są roboty softwarowe. W połączeniu z systemem Bosflow oraz naszym doświadczeniem i kompetencjami zrealizują one strategię hiperautomatyzacji każdej organizacji. Dzięki temu stworzą się dla niej nowe możliwości biznesowe.

Bosflow to efekt wieloletniego doświadczenia naszego zespołu na rynku systemów do automatyzacji procesów biznesowych i elektronicznego obiegu dokumentów. To również efekt zastosowania w naszym systemie najnowszych technologii.

Na naszej nowej stronie internetowej www.bosflow.com  będziemy na bieżąco przybliżać Państwu wiedzę o naszym produkcie i aktualnej ofercie. Zapraszamy do lektury tworzonych przez nas treści oraz śledzenia aktualności.

Pozostałe aktualności

Nowa siedziba Business Online Services Sp. z o. o.

Nowa siedziba Business Online Services Sp. z o. o.

Od 1 lutego zapraszamy Państwa do naszego nowego biura w Warszawie. Nowe biuro to wygodna i komfortowa przestrzeń zarówno do pracy jak i spotkań biznesowych. Jest to miejsce funkcjonalne, nastrajające do pozytywnej energii oraz napędzające do dalszego, efektywnego i twórczego działania. ...więcej