poprzednia następna

Kolejny szpital w Olsztynie będzie użytkownikiem systemu Bosflow

Kolejny szpital w Olsztynie będzie użytkownikiem systemu Bosflow
poprzednia następna
Kolejny szpital w Olsztynie będzie użytkownikiem systemu Bosflow
źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/szpitaldzieciecywolsztynie/?locale=pl_PL

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. prof. dr. Stanisława Popowskiego w Olsztynie będzie kolejnym użytkownikiem systemu Bosflow. Także ten olsztyński szpital wybrał nasze rozwiązanie. Z systemu Bosflow od 2022 r. z powodzeniem korzysta już Wojewódzki Szpital Specjalistyczny, który lokalizacyjnie sąsiaduje ze szpitalem dziecięcym. To już drugi projekt rozpoczęty przez nas w tym miesiącu.

Szpital w pierwszej kolejności zdecydował się na kompleksową automatyzację procesów kancelaryjnych. Dlatego wdrożymy tam procesy korespondencji przychodzącej, wychodzącej i wewnętrznej. Z poziomu systemu Bosflow klient obsłuży także zintegrowane platformy e-PUAP, e-Doręczeń oraz system e-Nadawcy.

Wszystkie dokumenty procesowane w systemie będą także klasyfikowane zgodnie z Jednolitym Rzeczowym Wykazem Akt i elektronicznie wpinane do dedykowanych teczek spraw.

Kolejnym obszarem, który obejmie automatyzacja będą wnioski o udzielenie zamówienia. Zamodelujemy procesy funkcjonujące u klienta i zoptymalizujemy je, aby proces udzielania zamówień przebiegał sprawnie i transparentnie.

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie jest największą specjalistyczną placówką medyczną kompleksowo i interdyscyplinarnie leczącą dzieci w północno-wschodniej Polsce. Szpital funkcjonuje nieprzerwanie od 1954 r. i zatrudniająca około 850 pracowników. Placówka rocznie hospitalizuje około 40 tysięcy pacjentów, a z leczenia w trybie ambulatoryjnym korzysta około ćwierć miliona pacjentów.

Szpital należy do elitarnego grona placówek zrzeszonych w Europejskich Sieciach Referencyjnych (European Reference Networks – ERN) – CRANIO (choroby twarzoczaszki) oraz ITHACA (choroby rzadkie neurozwojowe o podłożu genetycznym). Najbliższym, strategicznym celem placówki jest uruchomienie Centrum Leczenia Chorób Rzadkich, które rozpocząć ma funkcjonowanie w 2027 r. Placówka w 2024 r. obchodzi jubileusz 70-lecia istnienia.

Naszemu Klientowi życzymy realizacji wyznaczonych celów oraz dalszego prężnego rozwoju.

Pozostałe aktualności

Nowa siedziba Business Online Services Sp. z o. o.

Nowa siedziba Business Online Services Sp. z o. o.

Od 1 lutego zapraszamy Państwa do naszego nowego biura w Warszawie. Nowe biuro to wygodna i komfortowa przestrzeń zarówno do pracy jak i spotkań biznesowych. Jest to miejsce funkcjonalne, nastrajające do pozytywnej energii oraz napędzające do dalszego, efektywnego i twórczego działania. ...więcej