poprzednia następna

Bosflow w Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu

Bosflow w Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu
poprzednia następna
Bosflow w Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu
Źródło zdjęcia: Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu, facebook.com/comjar

Miło nam poinformować, że we współpracy z naszym partnerem – firmą BMM sp. z o.o. będziemy realizować prace związane z wdrożeniem systemu elektronicznego obiegu dokumentów Bosflow w Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu.

Nowe oprogramowanie usprawni szereg procesów związanych z funkcjonowaniem placówki, która charakteryzuje się rozporoszoną geograficznie strukturą. W ramach Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu funkcjonuje:

  • Szpital
  • Przychodnia Specjalistyczna
  • Pracownia Usprawniania LeczniczegoZakład Opiekuńczo-Leczniczy
  • Publiczna Przychodnia Rejonowa przy ul. Kraszewskiego 19
  • Ośrodki Zdrowia na terenie Powiatu Jarosławskiego

Przepływ dokumentów papierowych w organizacji o rozproszonej lokalizacji jest dużym wyzwaniem organizacyjnym. Bardzo często procesy biznesowe realizowane w tradycyjnej formie trwają długo i są mało efektywne. Wdrożenie systemu elektronicznego obiegu dokumentów i automatyzacji procesów biznesowych w COM w Jarosławiu w znaczący sposób przyspieszy i zoptymalizuje realizację procesów biznesowych.

System elektronicznego obiegu dokumentów uprości także zarządzanie jej rozproszoną strukturą.

W ramach projektu wdrożymy moduły kancelarii, rejestru i obiegu umów oraz elektroniczną tablice informacyjną. Dodatkowo przekażemy klientowi narzędzie, które pozwoli mu samodzielnie modelować kolejne procesy biznesowe w systemie.

Pozostałe aktualności

Nowa siedziba Business Online Services Sp. z o. o.

Nowa siedziba Business Online Services Sp. z o. o.

Od 1 lutego zapraszamy Państwa do naszego nowego biura w Warszawie. Nowe biuro to wygodna i komfortowa przestrzeń zarówno do pracy jak i spotkań biznesowych. Jest to miejsce funkcjonalne, nastrajające do pozytywnej energii oraz napędzające do dalszego, efektywnego i twórczego działania. ...więcej